Content Delivery Chain

In mijn tijd bij Philips (dank aan Christ Leijtens) ben ik druk in de weer geweest met Content Delivery. HTML heeft geen geheimen voor me, maar het gebrek aan ‘common sense’ van menigeen marketing persoon slaat bij mij wel de plank mis. PDF bestanden van 50Mb+ op een publieke website. JPG’s met een resolutie van 3240x2780px in 300 DPI (Dots per Inch) voor een thumbnail gebruiken: slim hoor. Bij het begin ontstaan bijna al de problemen al. Zelden ligt het probleem bij de infrastructuur, de hardware of het netwerk, meestal bij de bron of bij de uitgang…

De Content Delivery Chain heeft 5 segmenten:

  1. Content/Code
  2. Applicatie/Web server
  3. Content optimalisatie
  4. Infrastructuur/Netwerk
  5. Eindgebruiker

Onderstaand: de content delivery chain.

Content Delivery Chain

Posted in Uncategorized